Zaopatrzenie kawiarni

Zaopatrujemy kawiarnie w profesjonalne ekspresy do kawy

Pomagamy wyposażyć restauracje i bary w najwyższej klasy ekspresy do kawy. Żeby kawa, którą serwujesz była najlepsza. Szukasz profesjonalnego ekspresu do kawy? Pomożemy Ci oszczędzić czas i środki, doradzając i przeprowadzając przez proces zakupowy. Dobierzemy najlepszą formę finansowania i otoczymy fachową opieką przez cały okres eksploatacji.

Profesjonalne ekspresy do kawy i akcesoria

Posiadamy w sprzedaży profesjonalne ekspresy do kawy dla barów i restauracji marek La Cimbali i Casaido. Chcemy stać się najlepszym partnerem jeśli chodzi o wybór ekspresu do kawy i akcesoriów do przyrządzania kawy, dlatego cały czas poszerzamy swoją ofertę.

Zapraszamy do naszego salonu pokazowego

W kawiarni Buon Giorno Bar Caffe w Kętach zobaczysz jak wygląda i pracuje profesjonalny włoski ekspres LaCimbali, napijesz się najlepszej kawy, a także możesz odbyć szkolenie z obsługi ekspresu i uzyskać wszelką pomoc.

La Cimbali

Legendarna, pionierska, włoska marka ekspresów do Kawy. Firma założona w 1912 roku przez Giuseppe Cimbali, aż do dziś stanowi synonim najwyższej półki ekspresów, deklasujących konkurencję designem i unikalną technologią.

lacimbali logo firmy
casadio logo firmy

Casadio

Założona w 1950 r marka profesjonalnych ekspresów do kawy obecnie należąca do grupy La Cimbali. Łączy najwyższej jakości komponenty z wyjątkowym designem i nowoczesnym, elektronicznym sterowaniem.

Brita

Producent najwyższej klasy filtrów do wody i systemów filtracyjnych, chroni wodę w twojej kawiarni przed kamieniem i zanieczyszczeniami oraz zapewnia doskonałą jakość wody, którą używasz do parzenia kawy.

brita logo firmy