O nas

Kawiarnia w Kętach – Buon Giorno Bar Caffe

Nasza kawiarnia to miejsce gdzie napijesz się wysokiej jakości świeżo palonej kawy i wyciskanego soku. Zjesz słodkie i słone przekąski!

Pomagamy wyposażyć restauracje i bary w najwyższej klasy ekspresy do kawy.

Wiemy, czego poszukują Twoi klienci – miłośnicy kawy. Sami ją uwielbiamy i potrafimy docenić subtelności smaku i aromatu kawy parzonej w najlepszych ekspresach. Mamy w ofercie sprawdzone i niezawodne urządzenia marki La Cimbali i Casadio. To urządzenia, które zaspokoją najbardziej wymagających baristów i pozwolą cieszyć się trwałością i bezawaryjnością przez lata. Sprawdź teraz!

Nasza misja

Pomagamy wyposażyć restauracje i bary w najwyższej klasy ekspresy do kawy. Dystrybuujemy również wysokiej jakości ekspresy ciśnieniowe do użytku biurowego i domowego.

Nasza historia

30 letnie doświadczenie w międzynarodowym handlu, w połączeniu z miłością do kawy i Włoszech oraz najwyższym standardem obsługi sprawią, że prawdopodobnie zostaniemy Twoim ulubionym dostawcą.

Dlaczego my

Chcemy żeby kawa, którą serwujesz była najlepsza. Pomożemy Ci oszczędzić czas i środki, doradzając i przeprowadzając przez proces zakupowy, dobierając najlepszą formę finansowania oraz opiekując się Tobą w trakcie całej eksploatacji.

Co klienci mówią

Heading title icon

W naszej ofercie można znaleźć ekspresy o różnym stopniu automatyzacji i dostosowane do różnej intensywności pracy.

Nasi konsultanci szybko i fachowo pomogą Ci dopasować najlepszy ekspres do Twoich potrzeb, przeprowadzą przez proces zakupu i zapewnią doskonałą opiekę w trakcie całej eksploatacji.