Nasza kawiarnia

Kawiarnia w Kętach – Buon Giorno Bar Caffe

Naszą kawiarnię znajdziesz w Kętach przy ulicy Mickiewicza 80. Kęty to miejscowość na południu Polski, a w kawiarni Buon Giorno panuje iście południowy klimat. Wystrój inspirowany słoneczną Italią, stoliki ustawione są w starożytnych włoskich zaułkach pełnych słońca i roślin. U nas nie tylko napijesz się pysznej, świeżo palonej kawy, ale też zrelaksujesz się w wygodnym fotelu z widokiem na Italię.

Zamów online

Kawa z najlepszych ekspresów

Do kawy parzonej w najwyższej klasy ekspresie La Cimbali, podajemy świeżo wypieczone słodkości. Jeśli nie masz ochoty na kawę, możesz skosztować aromatycznej herbaty lub wyciskanego soku. Jeśli zasmakuje Ci nasza kawa, możesz zakupić paczkę kawy Buon Giorno, a także nabyć jeden z włoskich ekspresów, kawiarek i akcesoriów do parzenia kawy najwyższej klasy.

wnetrze kawiarni barcaffe stoliki
barcaffe wnetrze kawiarni

Klubokawiarnie Klubu 555

Buon Giorno Bar Caffe należy do sieci Klubokawiarni Klubu 555, której patronatem jest Fryderyk Karzełek i jego zespół ekspertów: Barbara Lech, Anna Oszajca i Łukasz Cichoński. Nazwa klubu pochodzi od godziny 5:55, o której Fryderyk Karzełek prowadzi codzienne transmisje live inspirujące dziesiątki tysiące fanów do zmiany swojego życia, m.in. przez pracę nad swoimi nawykami, emocjami, samooceną, uważnością i samodyscypilną.

Klubowy Kącik Rozwojowy

W Buon Giorno Bar Caffe, na specjalnym stoisku Klubu 555 można nabyć książki rozwojowe i gadżety klubowe. Co jakiś czas będzie można wziąć udział w spotkaniu z trenerami rozwoju osobistego, mentorami Klubu 555. Klubokawiarnia to również miejsce spotkań i wymiany doświadczeń wszystkich osób praktykujących szeroko pojęty rozwój osobisty.

Menu kawiarni