Klubokawiarnia Klubu 555

LUDZIE, ROZWÓJ, AROMATYCZNA KAWA

Czym jest Klubokawiarnia Klubu 555?

Człowiek przychodzi na świat po to, aby być szczęśliwym. Jednak, czy wiesz, co realnie musi się wydarzyć, żeby poczuć pełnię życia? Jest sześć obszarów, które jeśli tylko są w odpowiedniej równowadze, jesteśmy w stanie doznać prawdziwego szczęścia, a należą do nich: praca, finanse, permanentny rozwój osobisty (PRO*), czas dla siebie i relacje.

Klubokawiarnia Klubu 555 to miejsce, w którym możesz napić się pysznej kawy, herbaty czy czekolady, jednocześnie rozwijając swoje życie, korzystając z inspirujących wydarzeń i materiałów dostępnych na miejscu. Możesz spotkać się tu w miłej atmosferze zarówno z innymi Klubowiczami, swoimi znajomymi, jak i naszymi ekspertami czy doradcami rozwoju osobistego. 

Misją Klubokawiarni Klubu 555 jest stworzyć przestrzeń dla wszystkich, którzy chcą poukładać swoje myśli, ułożyć własny plan na zmianę, przekuć marzenia w cele, poczuć energię ekspertów Klubu 555, a wszystko to w połączeniu z aromatycznymi zapachami i przytulnym wystrojem, dzięki czemu poczujesz się, jak we własnym domu.

Jeśli tylko chcesz zmienić coś w swoim życiu, ale nie masz odpowiedniej motywacji, to Klubokawiarnia Klubu 555 da Ci prawdziwą inspirację i moc do działania. Dzięki rozwojowym wydarzeniom nauczysz się odpowiednio zarządzać swoim życiem, a dzięki przeżywaniu ich w otoczeniu dzwoneczków Fryderyka Karzełka, żółtego fotela Basi Lech, kapeluszy Ani Oszajcy czy poduszek Magdy Daniłoś, poczujesz tę energię, która płynie od naszych klubowych ekspertów.

W Klubokawiarni Klubu 555 czekają na Ciebie również liczne gadżety i książki, które pomogą Ci utrwalić swoją wiedzę, a zapach najwyższej jakości kawy i herbaty, pomoże Ci w pełni czerpać z każdej chwili pracy nad swoim życiem.

Twoje życie jest w Twoich rękach. Zadbaj o swoją równowagę w towarzystwie inspirujących ludzi i zapachu palonej kawy.

wnetrze kawiarni barcaffe stoliki

Na czym polega Klub 555?

Kilka lat temu Fryderyk Karzełek zauważył, że w jego życiu zaczyna brakować motywacji. Osiągnął większość swoich celów, więc chęć podejmowania kolejnych wyzwań z dnia na dzień spadała. Stwierdził, że musi wziąć sprawy w swoje ręce i porządnie naprawić swój nawyk samodyscypliny. W związku z tym wpadł na pomysł, że codziennie rano będzie wstawać o wczesnej porze, aby wyrobić w sobie jeden z trudniejszych nawyków. W końcu, jak mawia stare przysłowie, “kropla drąży skałę”…

Ten pomysł spodobał się tylu ludziom, że od ponad dwóch i pół roku do dzisiaj aż kilka tysięcy osób wstaje codziennie z Fryderykiem o 5:55 na poranną transmisję live, podczas której wspólnie uczą się budować nie tylko samodyscyplinę, ale również pozostałe nawyki, które są niezbędne do szczęśliwego życia.

Jak sam o sobie mówi: “Codziennie budzę tysiące ludzi do tego, by na drodze zmiany nawyków zmieniali swoje życie na lepsze”.

Jeśli chcesz dołączyć do wyzwania i zacząć budować odpowiednie nawyki, wejdź na naszego Facebooka @Fryderyk Karzełek i spotkaj się z nami już o 5:55!

Kim są eksperci Klubu 555?

Najlepszym sposobem na zmiany jest czerpanie inspiracji od doświadczonych ekspertów z danej dziedziny. Dlatego w naszym Klubie 555 znajdziesz specjalistów, którzy pomogą Ci poukładać odpowiednie elementy w Twoim życiu.

Fryderyk Karzełek

założyciel i pomysłodawca Heksagon Group. Autor wielu książek, jak: “Problemy są dobre”, “Sprzedaż naturalna” czy “Obudź się”. Jako doświadczony przedsiębiorca, prowadzi liczne szkolenia, zarówno z zakresu rozwoju osobistego, jak i biznesu czy sprzedaży. Jest mistrzem samodyscypliny, szerzącym ideę “13 nawyków ludzi sukcesu” w Klubie 555. Podczas porannych transmisji live gościł już takie osoby, jak: Brian Tracy, Małgorzata Ohme, Paweł Tkaczyk, John. P. Strelecky, Dorota Wellmann, Joanna Chmura, Janina Daily, Andrzej Młynarczyk czy Jacek Santorski. W 2019 roku pieszo przeszedł trasę z własnego domu do Santiago de Compostella. Zawsze podkreśla, że życie daje nam różne wyzwania, ale dzięki odpowiednim nawykom jesteśmy w stanie pokonać nawet największe bariery.

fryderyk karzelek zalozyciel klubu 555
anna oszajca klub 555

Anna Oszajca

trener autoprezentacji, marki osobistej, twórca video, specjalista mediów, konferansjer i dziennikarz. Pokazuje, jak wykorzystać kamerę i swój wizerunek do tworzenia silnej marki osobistej i jak występować, żeby inni chcieli to oglądać – a następnie kupować. Jeśli czujesz, że Twój biznes potrzebuje medialnego wsparcia, a Ty sam masz dość obaw i ograniczeń, które dławią Cię, gdy masz się zaprezentować światu – Anna jest tym człowiekiem, który pomoże Ci przełamać swoje słabości.

Barbara Lech

pomaga ludziom być bardziej pewnymi siebie, asertywnymi i mieć więcej czasu dla siebie. Dyplomowany mentor i coach, autorka książek i kursów, były dyrektor Oddziału Śląskiego Izby Coachingu. Absolwentka pięciu kierunków studiów. Ma na swoim koncie kilka tysięcy godzin praktyki coachingowej. Od 2001 roku prowadzi swoją firmę. Wyróżniona statuetką „Lwica Biznesu” Magazynu Law Business Quality, a w 2018 roku nominowana przez Dziennik Zachodni do tytułu: „Osobowość Roku” w kategorii Biznes. W 2019 roku otrzymała nagrodę w plebiscycie Diamenty Kobiecego Biznesu.

barbara lech klub 555
magdalena danilos klub 555

Magdalena Daniłoś

kobieta wysoko wrażliwa, autorka bloga, która prowadzi też cotygodniowe spotkania live w obszarze samopoznania. Absolwentka filozofii. Przez lata, jako marketer i szkoleniowiec, pracowała z największymi markami w Polsce, by przekonać się, że największe szczęście daje jej życie, w którym znajduje się przestrzeń na zadbanie o siebie. By być w nieustającym kontakcie ze sobą, medytuje, uprawia jogę i praktykuje uważność. Jest nauczycielem jogi nidry, czyli praktyki świadomego śnienia. W swojej pracy podkreśla ogromną rolę obserwacji i akceptacji własnych emocji, myśli i wrażeń płynących z ciała. Kluczowe dla niej są umiejętności samowspółczucia i bycia życzliwym dla siebie.

Wymagania do nawiązania współpracy

Współpraca – Klubokawiarnie Klubu 555

Formularz kontaktowy